Porovnání asistenčních služeb II

ČSOB pojišťovna

Nenechte se odradit velmi nepřehlednými internetovými stránkami této pojišťovny. Havarijní pojištění i povinné ručení od ČSOB přichází s velmi rozsáhlými asistenčními službami, které se rozhodně vyplatí zvážit. Sleva 5% na produkty pojištění vozidel pro stávající klienty ČSOB taktéž potěší.Více informací najdete na stránkách pojišťovny: www.csob.cz

Generali pojišťovna

Zato Generali má své stránky skvěle přehledné, co však chybí, jsou rozsáhlejší asistenční služby. Základní asistence, zdarma k povinnému ručení, se omezuje na havárii automobilu, pro vozidla mladší jedenácti let i na případ poruchy.

Zajímavější je příplatková asistence, která pro osobní vůz vyjde pouze na 500Kč ročně, ale celkově není proklamovaný rozsah asistenčních služeb u Generali ničím výjimečný ani extra lákavý.

Hasičská vzájemná pojišťovna

Hasičská vzájemná pojišťovna, jako jedna z menších pojišťoven na našem trhu, si musí trochu „vypomoci“ s konkurencí. Její asistenční služby obstarává AXA. Základní asistence je dostupná u povinného ručení a to podle limitu plnění povinného ručení v nižší a vyšší verzi. K havarijnímu pojištění od Hasičské vzájemné pojišťovny dostanete také velmi rozsáhlou asistenci od pojišťovny AXA zdarma.

Kooperativa pojišťovna

Kooperativa používá asistenční služby velmi flexibilně. K povinnému ručení je získáte zdarma, ale k havarijnímu pojištění je jejich balíček o mnoho objemnější. Zároveň můžete k povinnému ručení Benefit získat rozsáhlejší asistenční služby v případě, že spadáte do vyšší bonusové kategorie B3. Je nutné ale počítat s tím, že asistenční služby zdarma zde fungují pouze pro nehodu, respektive pro nehodu+poruchu v zahraničí. Kooperativa dále nabízí samozřejmě i příplatkové povinné ručení pro náročnější klienty.